';

Leczenie zębów

  • Leczenie zębów odbywa się przy użyciu najwyższej jakości materiałów

  • Nasi stomatolodzy przy zabiegu plombowania posługują się najwyższej jakości materiałami bądź mikrośrubkami

  • Do rekonstrukcji bardzo dużych fragmentów zębów stosujemy różnego rodzaju wkłady dokorzeniowe

  • Stomatologia zachowawcza to zaawansowane techniki pozwalające odbudować zniszczone części zębów

  • Aktualnie do wypełnień stosuje się kompozyty oraz cementy glass

  • Przychodnia Korona zlokalizowana w mieście Poznań przy ul. Zakręt 28 oferuje usługi również w weekend w godzinach 10.00-16.00

Pomoc stomatologiczna obejmuje tzw. zachowawcze leczenie zębów czyli plombowanie. Jest to zabieg polegający na wypełnianiu ubytków materiałami stomatologicznymi, które potocznie nazywa się plombą.

W Przychodni Korona, funkcjonującej na terenie miasta Poznań, leczenie zębów odbywa się przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Nasi specjaliści korzystają ze zróżnicowanych preparatów dostosowanych do szczególnych i indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów. Koszty związane z wypełnieniem ubytku zależą od jego wielkości, a także nakładu pracy związanej z rekonstrukcją zęba.

Pomoc stomatologiczna uwzględnia także konieczność odbudowy zębów zniszczonych przez próchnicę bądź na skutek urazu. Ta metoda leczenia pozwala często uniknąć uciążliwych procedur takich jak szlifowanie zębów, albo też kosztownego leczenia protetycznego. Stomatologia zachowawcza to zaawansowane techniki pozwalające odbudować zniszczone części zębów przy stosunkowo niewielkim nakładzie kosztów, a także w sposób możliwie szybki i komfortowy. Nie dziwi więc, iż wypełnienia są jedną z najpopularniejszych metod leczenia zębów.

Nasi stomatolodzy przy zabiegu plombowania posługują się najwyższej jakości materiałami bądź mikrośrubkami – tzw. pinami. Stosowane materiały bardzo dobrze przylegają do powierzchni zęba nie powodując uczucia dyskomfortu. Są to uzupełnienia neutralne dla organizmu człowieka i w kolorze możliwie zbliżonym do koloru uzębienia.

Aktualnie do wypełnień stosuje się kompozyty oraz cementy glass. W naszej przychodni ze względów estetycznych i zdrowotnych nie stosujemy amalgamatu srebra.

Do rekonstrukcji bardzo dużych fragmentów zębów stosujemy różnego rodzaju wkłady dokorzeniowe. Wkłady te wykonuje się z włókien szklanych lub tytanu, po czym wprowadza do martwych zębów po wcześniejszym przeleczeniu kanałów. Stanowią one coś w rodzaju rusztowania do estetycznej odbudowy korony zęba.

Przychodnia Korona zlokalizowana w mieście Poznań przy ul. Zakręt 28 oferuje usługi również w weekend w godzinach 10.00-16.00. Mamy nadzieję, że możliwość wizyt w weekend sprawi, iż troska o zęby będzie priorytetem również dla tych mieszkańców miasta Poznań, którzy na co dzień nie mają wiele czasu.

Serdecznie zapraszamy.