';

Leczenie endodontyczne

  • Leczenie endodontyczne (leczenie kanałowe) polega na wyleczeniu kanałów zęba biegnących w korzeniu i wypełnieniu ich.

  • Posiadamy specjalistyczny sprzęt który zapewnia dużą wygodę pacjentowi.

  • Dr Jacek Pawłowski, który pracuje z mikroskopem posiada najwuższe certyfikaty i uprawnienia honorowane w całej Unii Europejskiej.

  • Leczenie takie wymaga niejednokrotnie wielu wizyt.

  • Mikroskop endodontyczny to urządzenie dzięki któremu możliwe jest ratowanie zębów których lekarz nie mógł prawidłowo przeleczyć.

Leczenie kanałowe
Leczenie endodontyczne czyli leczenie kanałowe polega na wyleczeniu kanałów zęba biegnących w korzeniu / korzeniach i wypełnieniu ich. Lekarz musi usunąć zawartość korzeni, która często jest ropna, odkazić je, poszerzyć i szczelnie wypełnić aby zapobiec ewentualnym infekcjom. Leczenie takie wymaga niejednokrotnie wielu wizyt a jego cena jest uzależniona od ilości korzeni i kanałów jak i od stopnia zainfekowania zęba. Posiadamy specjalistyczny sprzęt który zapewnia dużą wygodę pacjentowi i poprawia komfort pracy lekarza.

Mikroskop endodontyczny to urządzenie dzięki któremu możliwe jest nie tylko prawidłowe leczenie zębów wielokorzeniowych z zakrzywionymi kanałami, ale i ratowanie zębów których lekarz nie mógł prawidłowo przeleczyć. Dr Jacek Pawłowski, który pracuje z mikroskopem posiada najwuższe certyfikaty i uprawnienia honorowane w całej Unii Europejskiej.

Dzięki endometrom możemy określić nawet długość korzenia bez robienia zdjęcia rentgenowskiego co jest bardzo korzystne np. w przypadku kobiet w ciąży.