';
Spójrz na szeroki zakres oferowanych usług

Przegląd jamy ustnej z ustaleniem planu leczenia. W przypadku połączenia wizyty z inna usługą, badanie jamy ustnej jest bezpłatne

Konsultacja przed zabiegiem implantologicznym. Obejmuje analizę zdjęć rentgenowskich, tomografii, badanie jamy ustnej oraz ustalenie planu leczenia.

Konsultacja specjalistyczna. Omówienie planu leczenia.

Cena zależy od rozległości ubytku, czyli od wielkości „plomby”.
Małe ubytki – 150 zł
Średnie ubytki – 200 zł
Duże ubytki – 250 zł
Wypełnienie estetyczne – 250 zł

Opracowanie i wypełnienie zęba materiałem glassjonomerowym.

W przypadku dużych ubytków, aby wzmocnić strukturę zęba używamy pinów, które służą za „rusztowanie” dla plomby. Cena obejmuje zamocowanie pinów oraz odbudowę zęba

Opatrunek w zębie, w przypadku braku możliwości wypełnienia zęba na jednej wizycie, a także opatrunek chirurgiczny po usunięciu zęba.

Zabieg profilaktyczny mający na celu pokrycie materiałem miejsc na zębie(bruzd) w których najczęściej rozpoczyna się proces próchnicowy.

Zabieg wykonywany u pacjentów z nadwrażliwością zębów, która najczęściej powstaje w wyniku odsłonięcia szyjek zębów. Zęby pokrywa się lakierem z zawartością fluoru. Lakier stanowi barierę mechaniczną, jednocześnie wydziela fluor na powierzchnię zęba, czym przyczynia się do zniesienia nadwrażliwości.

Zabieg profilaktyczny mający na celu wzmocnienie szkliwa poprzez nasycenie go jonami fluoru.
Zabieg wykonywany u dzieci i u dorosłych.

W przypadku zębów mlecznych które zostały mocno zniszczone procesem próchnicowym zabieg lapisowania uniemożliwia dalszy przebieg choroby.

Zabieg powinien być wykonywany minimum raz w roku, u osób z dużą skłonnością do odkładania się kamienia nazębnego częściej. Zabieg wykonywany przy pomocy ultradźwięków, połączony z polerowaniem zębów.

W przypadku przebarwień na powierzchni zębów, powstałych w wyniku spożywania dużej ilości ziół, kawy, herbaty, czerwonego wina, curry wykonujemy zabieg piaskowania który usuwa powstałe przebarwienia. Wizyta połączona z usunięciem kamienia nazębnego.

W przypadku przebarwień na powierzchni zębów, powstałych w wyniku spożywania dużej ilości ziół, kawy, herbaty, czerwonego wina, curry wykonujemy zabieg piaskowania który usuwa powstałe przebarwienia. Wizyta połączona z usunięciem kamienia nazębnego.

Metoda wybielania przeprowadzana w gabinecie stomatologicznym. Preparat wybielający nakładany jest na zęby i aktywowany lampą UV. To rozwiązanie jest szybsze i efekt wybielenia zębów następuje w krótszym okresie. Proces wybielania nie dotyczy wypełnień(plomb), i uzupełnień protetycznych(koron i mostów), które znajdują się w-, lub na zębach. Dlatego też przed zabiegiem wybielania należy uszczelnić ubytki, a po wybielaniu wymienić uzupełnienia, by dostosować ich kolorystykę do nowych warunków.

Metoda wybielania przeprowadzana samodzielnie przez pacjenta. W gabinecie stomatologicznym wykonywane są specjalne łyżki, odpowiadające kształtem zębom pacjenta. Pacjent nakłada preparat w domu.

Usunięcie zęba zatrzymanego w kości. Przeważnie dotyczy to dolnych zębów mądrości

Zabieg podczas którego dochodzi do odcięcią wierzchołka korzenia, w przypadku istniejących zmian w jego okolicy.

Zabieg podczas którego dochodzi do odcięcią wierzchołka korzenia, w przypadku istniejących zmian w jego okolicy. Powstały ubytek kostny uzupełnia się materiałem kościozastępczym w celu szybszej regeneracji kości w tej okolicy.

Zabieg obejmuje znieczulenie, nacięcię i drenaż ropnia.

Wykonywany elektrokoagulatorem zabieg, ma nacelu wycięcie przerośniętych wędzideł w obrębie jamy ustnej.

Obejmuje wszczepienie implantu .

Założenie śruby gojącej mającej na celu wygojenie dziąsła wokół implantu.

Jest to zabieg chirurgiczny polegający na wprowadzeniu materiału kościozastępczego pod błonę śluzową wyściełającą zatokę szczękową, w celu zwiększenia ilości kości, przed planowanym zabiegiem implantologicznym, w trudnych warunkach anatomicznych, w bocznych odcinkach szczęki.

Ma na celu szybsze wypełnienie pełnowartościową kością ubytku powstałego po usunięciu zęba.

Cena obejmuje całkowite opracowanie i wyleczenie kanału korzeniowego. Nie obejmuje wypełnienia-„plomby”

Obejmuje wyleczenie kanałów w zębie dwukanałowym. Nie obejmuje wypełnienia-„plomby”


Zdjęcie punktowe. Wykonywane w celach diagnostycznych jak i w trakcie leczenia kanałowego, w celu oceny jego przebiegu.

Zdjęcie panoramiczne zwane potocznie „panoramą” to zdjęcie wykonane za pomocą pantomogramu. Umożliwia ocenę stanu całego uzębienia. Wykonanie takiego szczegółowego zdjęcia jest zalecane w przypadku planowanych zabiegów chirurgicznych lub przed leczeniem ortodontycznym.

Jest to zabieg usuwający nadmiary rozrośniętego dziąsła, powstałego np. po niektórych lekach, jak również eliminujący głębokie kieszonki powstałe w przebiegu zapaleń przyzębia.

Westibuloplastyka, czyli zabiegi plastyki przedsionka jamy ustnej, stosowane są nie tylko u dzieci oraz u dorosłych w celu zapobiegania schorzeniom tkanek przyzębia, ale jako przygotowanie jamy ustnej do leczenia protetycznego.

W przypadku niewystarczającej ilości kości do przeprowadzenia zabiegu implantacji, wykonuje się zabieg GBR (Guided Bone Regeneration) czyli sterowaniej regeneracji kości.
Cena zależy od rozległości ubytku kostnego.

Zabieg wykonywany w przypadku chorób przyzębia, „paradontozy”. Zabieg kiretażu to oczyszczenie kieszonki między innymi z kamienia nazębnego i innych substancji, które odpowiadają za wystąpienie stanu zapalnego.